Microcrypt Technologies Ltd.

Розробка програмного забезпечення

Одним з основних напрямків роботи компанії «Мікрокрипт Текнолоджіс» є розробка програмного забезпечення систем криптографічного захисту інформації.  При цьому у якості апаратної платформи можуть виступати як сервери і робочі станції, PDA, смартфони GSM/CDMA, так і мікроконтроллери спеціалізованої архітектури, в т.ч. смарт-карт.

Необхідність розробки програмного забезпечення для систем захисту інформації може бути викликана:

  • відсутністю необхідного програмного забезпечення на ринку;
  • необхідністю спростити який-небудь бізнес-процес за рахунок глибшої адаптації спеціалізованого програмного забезпечення;
  • необхідністю впровадження спеціалізованого програмного забезпечення, що задовольняє індивідуальним вимогам  замовника по мірі захисту і функціональному призначенню.

Кваліфікація наших фахівців дозволяє здійснювати повний спектр послуг розробки: від формування вимог і узгодження їх із замовником до розробки остаточної технічної документації і впровадження готового програмного продукту.

Наші фахівці уважно вивчають потреби і вимоги замовника, шляхи найбільш ефективної інтеграції рішень, що розробляються, в існуючу інфраструктуру для того, щоб продукт розробки міг повністю втілити очікування замовника.  Для складних інноваційних проектів фахівці лабораторії тематичних досліджень і випробувань верифікацій  проводять попередні теоретичні дослідження в області прикладної криптографії.

Особлива увага при розробці програмного забезпечення приділяється тестуванню. Це дозволяє добитися високої надійності, яка є вкрай критичним показником для систем захисту інформації.